Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Ft-tól/fő 0
Időpont: 2025.12.10 - 12.13
Legjobb ár: 0 Ft/fő-től Utazás időpontja: 2025.12.10 - 12.13

Tartson velünk a Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban utazásra! A kiutazás repülővel történik, . Az utazás időtartama 4 nap / 3 éjszaka. Az utazás legjobb alapára 0 Ft/fő.

Utazás alapadatai
Út típusa:Üdülés, Körutazás, Városlátogatás
Kiutazás:Repülő
Ellátás:nincs megadva
Turnusok: 4 nap / 3 éjszaka
Kívánságlistára teszem

Leírás:

Látnivalók és élmények

  • Brüsszel nevezetességei: Mini Európa Park, Atomium
  • Antwerpenben gyémánt, ékszer és Rubens festmények
  • Csatornák, harangtorony és középkori utcák Brüggeben
  • Belga ízélmények: friss waffle és karakteres helyi sör

Program:

1.NAP

BUDAPEST - BRÜSSZEL

Reggel repülés Belgiumba. Akár csak a nap többi részében, így most is tömegközlekedéssel megyünk a hotelbe, lepakoljuk a csomagjainkat. Első programunk a modern Brüsszel jelképe, az Atomium. Ez kilenc acél gömbből álló hatalmas építmény. Akinek kedve van belülről is megtekintheti, majd a szomszédos Mini Európa Parkhoz sétálunk, ahol a kontinens legjelentősebb épületeit tekinthetjük meg kicsinyítve. A belvárosba érve a nagy katedrálist, a Gudolet keressük fel, majd Európa talán legszebb főterén, a Grand Place-on gyönyörködünk az ország karácsonyfájában. Lefényképezhetjük a híres ,,Pisilő kisfiú" szobrot, a Manneken-Pist, és a rejtőzködőbb lány változatát a Jeanneke-Pist is. A koraesti órákban ki lehet próbálni a brüsszeli waffle-t, vagy egy különleges sört, a Guinness rekorder kínálattal rendelkező Delírium bárban. Este fakultatív vacsora, majd szállás.

2.NAP

BRÜSSZEL - ANTWERPEN - BRÜSSZEL

Reggel vonatozás Antwerpenbe. Sétálunk a zsidónegyedben, ahol számtalan arany és gyémánt üzletet láthatunk, majd felkeressük a Csokoládé Múzeumot. Itt megismerjük a csokoládékészítés folyamatát, majd kóstolási és vásárlási lehetőség is lesz. Délután a város leghíresebb szülöttjének, Rubensnek, előbb a házát tekinthetjük meg, majd az általa festett szárnyasoltárt is a grandiózus, 7 hajós gótikus Miasszonyunk Katedrálisban. Szabadprogram alatt az ország egyik legnagyobb karácsonyi vásárát keressük fel, ahol belga forrócsokit is kipróbálhatjuk, de egyénileg fel lehet ülni az Óriáskerékre is. Visszautazunk Brüsszelbe. Fakultatív vacsora, szállás.

3.NAP

BRÜSSZEL - BRÜGGE - BRÜSSZEL

Reggel vonattal elutazunk Brüggebe. (Mindkét napon a vonatjegy benne van a részvételi díjban). Kis csatornáival sokan Belgium legszebb városának tartják, méltán része az UNESCO Világörökségeknek. Első programunk ennek megfelelően egy kb. 30 perces hajókázás a város csatornáin (megfelelő időjárás szükséges). Kikötést követően láthatjuk a különleges homlokzatú Hansa házakat és Marktplatzon található Belfort harangtornyot is. A szabadprogram alatt lehet vásárolni a híres belga csokoládéból, brügge-i csipkéből, vagy idegenvezetőnkkel tartva a Sörök Házában megtudhatják mitől különleges a belga sörkészítés, és 3 típust meg is kóstolhatnak. Visszautazunk Brüsszelbe. Este megnézzük a Grand Place épületeire kivetített karácsonyi fényjátékot.

4.NAP

BRÜSSZEL - BUDAPEST

Reggeli után az Európa negyedbe látogatunk, ahol lefényképezhetjük az Európai Parlament Antall Józsefről elnevezett épületét, továbbá az ülésterem előtt található zászlókat, köztük a magyar lobogót. Kora délután felvesszük a csomagjainkat a szállodában és tömegközlekedéssel a repülőtérre megyünk. Az esti órákban érkezünk Budapestre.


Kérdés esetén keresse irodánkat bizalommal .

Szállás:

3 csillagos szálloda

Ellátás:

Reggeli + fakultatív vacsora

Közlekedés:

Repülővel

x Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban utazás foglalás

1

Válassza ki az indulási időpontot!

A naptárban szereplő árak minden esetben az adott napon foglalható legjobb alapárat jelölik és egy főre vonatkoznak!

Jelölések:
Nem foglalható Foglalható dátum Akciós ajánlat Legjobb ár
2
3
3
4
Lefoglalom
5
5


leírásánál jelzett szolgáltatások
leírásánál jelzett szolgáltatások

Felárak*:
  1. Egyágyas szoba felára 104.000 Ft fő (egy utas esetén)
  2. Fakultatív vacsora (3 alkalom) 48.000 Ft fő
  3. Ferihegy Liszt Ferenc reptér 0 Ft fő
  4. Fix ülőhely a repülőjáratokon 19.000 Ft fő
  5. Flexi Plus opció (repülőjegyen kívüli szolgáltatásokra) 7.900 Ft fő
  6. Flexi Plus opció (repülőjegyen kívüli szolgáltatásokra) + Teljes Árgarancia 19.500 Ft fő
  7. Ingyenes reptérközeli parkolás (foglalásonként 1 autó) 0 Ft fő
  8. Reptérközeli szállás - 1 ágyas szobában (/fő) 29.500 Ft fő
  9. Reptérközeli szállás - 2 ágyas szobában (/fő) 14.750 Ft fő
  10. Utasbiztosítás - Prémium (65 év felett a Standard bizt. áráért) - repülős utakhoz 4.000 Ft fő
  11. Utasbiztosítás - Prémium (repülős utakhoz, kiemelt védelem) 5.600 Ft fő
  12. Utasbiztosítás - Standard (repülős utakhoz) 4.000 Ft fő



* A választható szolgáltatások indulási időpontonként eltérőek lehetnek.
Utazás azonosítója: 214974
Küldés e-mailben
Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Belgium, Körutazás Belgiumban

Útazonosító: 214974

Az utazás oldalának hivatkozását továbbítottuk a megadott email címre! Köszönjük, hogy használta szolgáltatásunkat!
Ajánlatkérés
Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Karácsonyi forrócsokizás Belgiumban

Belgium, Körutazás Belgiumban

Útazonosító: 214974

Az ajánlatkérését továbbította a rendszer kollégáinkhoz!